Магазин медицинская книга Буквамед.

Каталог

  • Язык:

Быстрый заказ

Укажите код товара.

03_ПДО online
04_Подписка-2020
07_КОМПЛЕКТЫ-медицинской-книги
08_mif-ua.com
10_Sertifikat
расширенный

Медицинская книга

Разделы:  Инфекционные болезни | Пульмонология и фтизиатрия

Туберкульоз: Профілактика. Лікування. Реабілітація

Туберкульоз: Профілактика. Лікування. Реабілітація

25,00 грн. +доставка

Код товара: П06030

Автор: Б.Г. Скачко

Год издания: 2006

Страниц: 120

ISBN: 996-8144-30-9

Формат: 84х108/32

Размер: 135х207х11 мм

Переплет: твердый

Вес: 0.205 кг

Издательство: Медицина

Язык:

Товар добавлен 23.12.09

У книжці на сучасному науковому рівні висвітлено основні тенденції профілактики і лікування такого поширеного та небезпечного захворювання, як туберкульоз. Описано, як підвищити імунітет і запобігти туберкульозові в різних вікових групах, враховуючи особливості перебігу супутніх захворювань. Обґрунтовано можливості посилення ефективності традиційної антибактеріальної терапії.

Широко представлено неінвазійні методи боротьби з туберкульозом, зокрема перевірені часом різноманітні комбінації лікарських рослин, які дозволяють індивідуально скоригувати стан хворого, підвищити ефективність терапії, зменшити прояви ускладнень, подолати резистентність до антибіотиків і покращити прогноз щодо здоров'я та життя людини. Системний підхід до лікування туберкульозу дозволяє сподіватися на прогнозовано позитивний результат.

Для широкого кола читачів. Може бути корисною для лікарів-фтизіатрів, сімейних лікарів, а також тих, хто цікавиться системними методами профілактики та лікування різноманітних захворювань внутрішніх органів.


Отзывы

20.03.2010

Автор: Посетитель

Оценка: 3 из 5 звёзд!

У мене є ця книжка. Досить проста для розуміння, але не розкрита сама проблема туберкульозу.Його механізм по всьому організмі, які препарати сучасного виробництва використовуються проти туберкульозу. Та взагальному на курсову, де основна тема приділяється рослинній терапії, а також на оптимістичний настрій, що туберкульоз виліковний, підходить.

Написать отзыв

Корзина

Корзина пуста.

Информация
о группе

Группа:—Посетитель