Магазин медицинская книга Буквамед.

Каталог

  • Язык:

Быстрый заказ

Укажите код товара.

03_ПДО online
04_Подписка-2019
05_Donbass
07_КОМПЛЕКТЫ-медицинской-книги
08_mif-ua.com
10_Sertifikat
расширенный

Медицинская книга

Разделы:  Неврология | Иммунология | Инфекционные болезни | Психиатрия | Нейрохирургия

Конформаційна патологія головного мозку: Монографія

Конформаційна патологія головного мозку: Монографія

80,00 грн. +доставка

Код товара: Н01147

Автор: В.М. Казаков, В.Г. Шлопов

Наличие: нет в наличии

Год издания: 2005

Страниц: 368

ISBN: 966-8292-71-5

Формат: 60х84/16

Размер: 149х211х25 мм

Переплет: твердый

Вес: 0.522 кг

Издательство: Каштан

Язык:

Товар добавлен 13.04.10

Моноірафія с оригінальною сучасною фундаментальною науковою працею, в якій викладені основи фізико-хімічних і біологічних властивостей конформованих протеїнів, що реилікуються у нейронах головного мозку На основі аналізу наукових фактів світової літератури і 174 власних спостережень нейродистрофічних спонгіформних енцефалонатій людини виявлені морфологічні відмітні характеристики патології головного мозку, причинними факторами яких є інфекційні та нсінфекційні конформовані нейропротеїни. Унікальність фізико-хімічних, антигенних, загальиобіологічних властивостей конформованих білкових молекул, які володіють інфекційними властивостями, дозволила авторам сформулювати концепцію про існування конформаційної інфекційної нсопатології. Показано, то пріонасоційована група енцефалопатій є новим типом хвороб людини і тварин, який в біологічному й клінічному проявах одночасно с сукупністю ознак, характерних для генетичних, інфекційних, пухлинних та імунодефіцитних станів.

Монографія розрахована на спеціалістів медико-біологічного профілю -невропатологів, психіатрів, нейрохірургів, фізіологів, патологоанатомів, інфекціоністів, імунологів, біологів, екологів, студентів гуманітарних вузів, а також наукових співробітників, які займаються цією проблемою.


Отзывы

Ваш отзыв может быть первым.

Написать отзыв

С данным товаром также покупают

Герпесвірусна нейроінфекція і скронева медіанна епілепсія

Купить 'Герпесвірусна нейроінфекція і скронева медіанна епілепсія'

Герпесвірусна нейроінфекція і скронева медіанна епілепсія

Це видання є збірником наукових праць, присвячених проблемі герпес-вірусної нейроінфекції, ускладненої епілепсією. Збірник вміщує як статті, що стосуються огляду останніх публікацій з імунології епілепсії та вірус -індукованих форм епілептичних синдромі...

50,00 грн.

Лептоспіроз

Купить 'Лептоспіроз'

Лептоспіроз

На підставі багаторічних досліджень авторів і аналізу даних літератури розглянуто епідеміологію, патогенез, клініку, діагностику, лікування та профілактику лептоспірозу. Наведено нову інформацію про зміни домінуючих сероварів патогенних лептоспір, кліні...

200,00 грн.

Лучевая диагностика эхинококкоза

Купить 'Лучевая диагностика эхинококкоза'

Лучевая диагностика эхинококкоза

Эхинококкоз - тяжелое паразитарное заболевание, распространенное во многих странах мира, где сохраняются большие эндемические очаги.

161,00 грн.