Магазин медицинская книга Буквамед.

Каталог

  • Язык:

Быстрый заказ

Укажите код товара.

03_ПДО online
04_Подписка-2020
07_КОМПЛЕКТЫ-медицинской-книги
08_mif-ua.com
10_Sertifikat
расширенный

Медицинская книга

Разделы:  Педиатрия

Дитяча психіатрія : підручник

Дитяча психіатрія : підручник

144,00 грн. +доставка

Код товара: П02277

Автор: Г.М. Кожина, В.Д. Мішієв, В.І. Коростій та ін.

Год издания: 2014

Страниц: 376

ISBN: 978-617-505-234-1

Формат: 60х90 1/16

Размер: 152х221х22 мм

Переплет: твердый

Вес: 0.532 кг

Издательство: ВСВ "Медицина"

Товар добавлен 25.06.15

Підручник "Дитяча психіатрія" створено відповідно до нової типової програми з дисципліни " Психіатрія і наркологія", затвердженої МОЗ України.
Навчальний матеріал викладено у двох частинах: "Загальні питання дитячої і підліткової психіатрії" І "Спеціальна дитяча і підліткова психіатрія".
У першій частині наведено загальні закономірності формування психічних розладів у дитячому й підлітковому віці. У розділі загальної психопатології описано клінічні особливості психопатологічних симптомів і синдромів у дітей і підлітків.
Уперше у вітчизняній навчальній літературі розглянуто порушення психічного здоров'я в перші роки життя (від 0 міс. до 3 років). У розділі спеціальної психіатрії найбільшу увагу приділено найпоширенішим психічним розладам у дітей і підлітків.
Підручник написано з урахуванням завдань і програм підготовки лікарів педіатрів і включає практично всі розділи клінічної психіатрії дитячого й підліткового віку.
Дія студентів педіатричних факультетів вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації та лікарів-інтернів зі спеціальності "Дитяча психіатрія", а також для широкого кола фахівців.


Отзывы

Ваш отзыв может быть первым.

Написать отзыв

С данным товаром также покупают

Неврология раннего детского возраста

Купить 'Неврология раннего детского возраста'

Неврология раннего детского возраста

Монография освещает неврологические проблемы раннего детского возраста с учетом современных литературных данных, с использованием собственного клинического материала, включая лечение. В каждой главе монографии представлены современные материалы, основан...

250,00 грн.

Актуальні питання педіатрії у практиці сімейного лікаря

Купить 'Актуальні питання педіатрії у практиці сімейного лікаря'

Актуальні питання педіатрії у практиці сімейного лікаря

У посібнику розглядаються питання імунокорекції повторних епізодів інфекції дихальних шляхів у дітей, вигодовування малюків раннього віку, захворювання органів дихання, травлення, серцево-судинної системи, йодний дефіцит та йододефіцитні захворювання у ...

150,00 грн.

Корзина

Корзина пуста.

Информация
о группе

Группа:—Посетитель