Магазин медицинская книга Буквамед.

Каталог

  • Язык:

Быстрый заказ

Укажите код товара.

03_ПДО online
04_Подписка-2020
07_КОМПЛЕКТЫ-медицинской-книги
08_mif-ua.com
10_Sertifikat
расширенный

Медицинская книга

Разделы:  Терапия, семейная медицина | Инфекционные болезни | Учебники

Методи клінічного обстеження і семіотика інфекційних захворювань: навчальний посібник

Методи клінічного обстеження і семіотика інфекційних захворювань: навчальний посібник

800,00 грн. +доставка

Код товара: И03147

Автор: Трихліб В.І., Осьодло Г.В.

Год издания: 2017

Страниц: 612

ISBN: 978-617-7530-11-3

Формат: 70х100/16

Размер: 171х246х36 мм

Переплет: твердый

Вес: 1.107 кг

Издательство: ФОП Чалчинська Н.В.

Язык:

Товар добавлен 06.04.18

У навчальному посібнику викладені питання щодо обстеження хворих у практиці інфекціоніста, з урахуванням суміжної патології, яка реєструється у інфекційних хворих. Представлені основи пропедевтики внутрішніх хвороб. Приведені алгоритми у діагностичному пошуку при інфекційних захворюваннях з урахуванням скарг, анамнезу, клініко-лабораторних даних, які отримані при обстеженні хворих. Зібраний матеріал допоможе при встановленні діагнозу з урахуванням обмежених можливостей у зоні АТО, в умовах військових частин у мирний час, при надзвичайних ситуаціях.
Для слухачів Української військово-медичної академії, лікарів- інтернів і слухачів закладів (факультетів) післядипломної освіти: інфекціоністів, терапевтів, лікарів загальної практики, фахівців суміжних спеціальностей.

Версия для печати

Задать вопрос о товаре

Есть на складе!

Методи клінічного обстеження і семіотика інфекційних захворювань: навчальний посібник  Методи клінічного обстеження і семіотика інфекційних захворювань: навчальний посібник  Методи клінічного обстеження і семіотика інфекційних захворювань: навчальний посібник  Методи клінічного обстеження і семіотика інфекційних захворювань: навчальний посібник  Методи клінічного обстеження і семіотика інфекційних захворювань: навчальний посібник  Методи клінічного обстеження і семіотика інфекційних захворювань: навчальний посібник  Методи клінічного обстеження і семіотика інфекційних захворювань: навчальний посібник  Методи клінічного обстеження і семіотика інфекційних захворювань: навчальний посібник  Методи клінічного обстеження і семіотика інфекційних захворювань: навчальний посібник  Методи клінічного обстеження і семіотика інфекційних захворювань: навчальний посібник  Методи клінічного обстеження і семіотика інфекційних захворювань: навчальний посібник  Методи клінічного обстеження і семіотика інфекційних захворювань: навчальний посібник 

Отзывы

Ваш отзыв может быть первым.

Написать отзыв

Корзина

Корзина пуста.

Информация
о группе

Группа:—Посетитель