Магазин медицинская книга Буквамед.

Каталог

  • Язык:

Быстрый заказ

Укажите код товара.

03_ПДО online
04_Подписка-2022
07_КОМПЛЕКТЫ-медицинской-книги
08_mif-ua.com
10_Sertifikat
расширенный

Медицинская книга

Разделы:  Инфекционные болезни | Эндокринология | Учебники

Військова епідеміологія з епідеміологією надзвичайних ситуацій

Військова епідеміологія з епідеміологією надзвичайних ситуацій

388,00 грн. +доставка

Код товара: Э03014

Автор: Андрейчин М.А., Крушельницький О.Д., Копча В.С., Огороднійчук І.В.

Год издания: 2016

Страниц: 320

ISBN: 978-966-673-249-4

Формат: 70x100/16

Размер: 176х245х19 мм

Переплет: твердый

Вес: 0.591 кг

Издательство: Укрмедкнига

Товар добавлен 18.10.19

У підручнику викладено основні положення епідеміології під час стихійних і соціальних лих. Враховано сучасні відомості, а також розробки співробітників кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського і кафедри військово-профілактичної медицини Української військово-медичної академії. Розглянуто взаємозв’язок соціальних і природних чинників, їх вплив на епідемічний процес серед особового складу військ і цивільного населення.
Розкрито властивості біологічної зброї, особливості перебігу штучно викликаного епідемічного процесу. Обговорюються епідеміологічна діагностика, основи організації біологічної розвідки та індикації біологічних засобів. Значну увагу звернено на планування протиепідемічних заходів в екстремальних умовах, а також сучасну профілактику уражень від цього виду зброї масового ураження. Теоретичні узагальнення проілюстровано епідемічними ускладненнями під час недавніх воєн, техногенних аварій та інших надзвичайних ситуацій.
Видання відповідає програмі, затвердженій Міністерством охорони здоров’я України, й адресується студентам медичних навчальних закладів IV рівня акредитації, а також буде корисним для військових лікарів та інших медичних працівників, силових структур і відомств та для посадовців, до компетенції яких належить опікування протиепідемічним захистом військ і населення в екстремальних умовах, а також у воєнний та мирний час.


Отзывы

Ваш отзыв может быть первым.

Написать отзыв

Корзина

Корзина пуста.

Информация
о группе

Группа:—Посетитель